Unikátní hotrod sbírá ocenění po celé Evropě a dorazí také na Tuning show Trojhalí v Ostravě

Naprosto unikátní projekt na světové úrovni, který navštěvuje ty nejprestižnější a největší akce v celé Evropě. Projekt Mercurius GTC dorazí i na letošní ročník Tuning show Trojhalí!

Základem je vůz Mercury Coupe z roku 1951, ale z původního vozu určitě nemůžete hledat moc součástek. Karoserie je kompletně přepracovaná, snížená a upravená na zakázku, kompletně je upravený motor i prostor kolem něj, podvozek i interiér. Rozšířené lemy karoserie dělají vůz ještě mohutnější a s povrchem v odstínu Sterling Silver v kombinaci s airbrush efekty působí naprosto brutálně.

Interiér vozu je vybaven závodním rámem a kompletně vlastnoručně vyrobenými a do kůže šitými komponenty v oranžovo-šedé kombinaci. Od sedadel až po palubní desku, vše je zakázkovou výrobou majitele, Knuda Tirocha, přesně dle jeho vlastního původního konceptu a představy. Specialitou jsou také interiérové tlačítka a sedadla ze stíhacího letounu. Přístrojový panel je plně digitální.

Pod kapotou burácí mohutný V8 motor LS Race s výkonem 550 koní, který je napojen na sekvenční převodovku. Upravený je také podvozek, ať už světlou výškou, tak kompletně spodek celého vozu – to je jen těžko popsatelné, proto doporučujeme prohlédnutí celé fotogalerie.

Tento unikátní projekt z Hotrod Hangaru objíždí ty největší a nejprestižnější srazy po celé Evropě jako je AMTS Budapest, Essen Motorshow, Torino Italia, Milano Fashion & Tuning, Tuning World Bodensee a mnoho dalších. Není pak překvapením, že na akcích, kde se Knud se svým Mercuriusem GTC ukáže, sbírá ty největší ocenění za celou stavbu.

Je nám tak neskutečnou ctí a potěšením potvrdit tento pekelný projekt jako jeden ze speciálních VIP hostů na letošní ročník Tuning show Trojhalí.

Sledujte Hotrod Hangar na sociálních sítích Facebook a Instagram. A nezapomeňte také sledovat naší událost na Facebooku, aby vám nic neuniklo!

Část fotogalerie převzata od TUNING Magazin.

Další
články