Úchvatný sraz v prostředí polských Beskyd s názvem Beskidzka Integracja

Beskidzka Integracja 2022 už tento víkend! Skvělé prostředí Beskyd a nádherný hotel Zloty Gron v polské obci Istebna vytváří dohromady atraktivní podmínky pro autičkářskou sešlost. Organizátoři akce Beskidzka Integracja se k tomuto prostředí rok od roku vrací a každým rokem posouvají úroveň na vyšší úroveň. Letošní ročník si nenechte ujít, protože to bude opět o další level dál.

Různorodost vystavených vozidel je každoročně velmi rozmanitá – ať už jste milovníci japonských, amerických nebo evropských aut, nudit se nebudete. Jsi fanouškem vozů v performance stylu a nebo máš raději auta se širokým bodykitem? Nebo snad decentně upravené auta na vzduchovém podvozku? Všeho zde bude k vidění hromada a proto máme tuto akci rádi, v ohledu na široké spektrum stylů a úprav aut.

Komu by to přece jen bylo málo (což snad ani není možné), zaujmout během denního programu může taneční soutěž „Bounce battle“, kde netančí účastníci akce, ale jejich auta, pomocí vzduchových podvozků nebo večerní „Best of flames“ půlhodinka rozžhavených výfuků a vysoké frekvence střeleb z výfukového potrubí.

Další
články