THE BANGER aneb totální peklo na Librosu!

Akce pod taktovkou FURT BOKEM a Podmol bros, kterou doplnilo nejen Lower United, ale i spousta dalších. Název THE BANGER opravdu odpovídal tomu, co se v sobotu 23.7. v Ostravě na Librosu stalo. Parádní upravené auta, luxusní drift speciály na závodní dráze, Podmol brothers na dráze. Přes celý den člověk nevěděl, kde se má dívat dříve. Album z akce připravil Dominooo Gallery, kompletní album si můžete prohlédnout ZDE.

Tuningová zóna ukázala zhruba 50 aut, které stály za prohlídku. K vidění bylo několik různých stylů, od aut na vzduchových podvozcích, přes veterány, ale také performance upravené auta.

Na drift trati byly k vidění opravdové speciality, jaké v Ostravě ještě dříve nebyly. Michal Reichert a jeho TIREKILLER EVO 3, drift skupina Doriminati nebo polská drift skupina WRONG CREW, která trať pokryla několika bílými auty – a bylo na co koukat, když na trať vyjeli všichni najednou.

Večerní show poté byla dvouhodinovka totálního masakru! Kombinace všeho najednou – stunt na motorkách, skoky na crosskách, drifty mezi skokánky, krásné hostesky udělali v kombinaci opravdovou show, za kterou smekáme před organizátory a DJ Lucky Boyem, který byl v čele organizačního týmu.

Další
články