Novinka na českém trhu! Autokosmetika 31Factory by Lower United

Kvalitní autokosmetika musí být součástí tašky každého autíčkáře. Údržbu Vašeho auta Vám nově usnadní špičková kosmetika značky 31Factory, kterou naleznete v nabídce Lower United.

Za vznikem značky stojí několik profesionálních detailerů, kteří se podíleli na vývoji produktů a značky 31Factory. Aktuální nabídka je nastavena tak, aby uspokojila I ty nejnáročnější zákazníky, ale byla jednoduše aplikovatelná I pro začátečníky. U všech produktů je snaha o vysokou účinnost s maximální šetrností k vozidlu s atraktivní vůní, která ve Vás vyvolá pozitivní emoce.

Všechny produkty 31Factory jsou stylově barevně odlišené a v nabídce naleznete vše, co budete pro údržbu Vašeho auta potřebovat.

Kvalita produktů je prioritou, proto všechny produkty před uvedením na trh důkladně testujeme. Aktuálně jsme ve vývoji vlastního šamponu a aktivní pěny. Ty již testujeme a upravujeme, aby jsme mohli za kvalitou stát na 100%. Autošampon i aktivní pěna bude součástí naší nabídky již velmi brzo.

Všechny produkty 31Factory a příslušenství si budeš moct na živo také prohlédnout a zakoupit na blížícím se Prague Car Festivalu, který proběhne 30. – 31.10.2022.

Ještě si nevyzkoušel žádný z produktů? Omrkni nabídku 31Factory a objednávej na eshopu Lower United.

Další
články