Zní váha 850 kg a motor 1.8 Turbo dobře? Golf I od Lukáše je na prodej!

Parádní stavba, kterou Lukáš dlouhé měsíce realizoval se dokončila na začátku sezóny 2022 a jelikož Lukáše okouzlil jiný projekt, právě tento vymazlený Golf I je aktuálně na prodej.

Lukášův Golfík proletěl lakovnou s výslednou změnou kabátů do barvy Miami Blue a pokračoval pod kudlu na dílnu, kde se původní motor o objemu 1.1L nahrazoval turbo motorem 1.8T, legendou mezi koncernovými turbo-benzíny. Velké turbo GT2871, vstřiky Bosch 440CC, cívky z motoru TFSI, velký Intercooler a mnoho dalšího, v neposlední řadě nerezový výfuk o průměru 76mm dopomohl k celkovému výkonu 230 koní, který z auta vymáčkli polští úpravci Digitun.

Aby auto fungovalo perfektně, bylo nutné změnit také brzdy, ty na autě najdete vepředu z Porsche 911 (4pístové) a vzadu kotoučové z VW Corrado G60. Golfa doplňuje stavitelný podvozek, který pohání 17 palcové kola OZ Ultraleggera.

V interiéru je spousta změn, vše je čalouněno do alcantary se žlutým prošíváním, upravená palubní deska a mnoho dalšího, třeba závodní sedačky Sabelt s 3 bodovými pásy a sportovním volantem. Zadní sedačky pro jistotu v autě nejsou vůbec, aby byl ušetřen každý kilogram váhy.

Zaujalo tě tohle auto? Může být tvoje! Na prodej je za 300 000,- Kč. Více informací a případný zájem můžeš směřovat přímo na Lukášův Instagram.

Další
články