Vzduchové podvozky Airride System nově v nabídce Lower United

Fanoušci vzduchových podvozků, zbystřete! Lower United do své nabídky nově zařazují velmi poptávané a cenově dostupné produkty od výrobce AIRRIDE SYSTEM, který Váš vůz vybaví kompletním kitem vzduchového podvozku, případně Vám také dodá jednotlivé komponenty.

Sháníte vzduchové tlumiče? Základem pro nejprodávanější variantu slouží tlumič MTS Technik, který je osazen přírubami s AIRRIDE SYSTEM kvalitními měchy. Ty zajistí skvělý komfort a kvalitní jízdní vlastnosti bez sebemenšího úniku vzduchu.

Ovládací systémy vzduchového podvozku – od jednoduchých tlačítek a vzduchového setu s ventily, přes ovladač až po Premium Airride System digitální jednotku. Propracovaná ovládací jednotka verze Premium s červeně podsvíceným ovladačem poskytne ovládání každého kola odděleně s pěti přednastaveními výšky podvozku. Vše na stylovém, podsvíceném ovladači s možností propojení s mobilem. Jednotka zobrazuje celkový tlak v nádobě a každém jednotlivém měchu na tlumici, funkce automatického zvednutí auta po zapnutí zapalování či automatického snížení auta po jeho vypnutí.

V nabídce naleznete ale také další značky na trhu jako je Air Lift Performance nebo třeba komponenty pro stavbu vzduchového podvozku od výrobce VIAIR.

Máte zájem o cenovou nabídku konkrétního produktu či celého Airride System kitu pro Váš vůz? Na nic nečekejte a obraťte se na Lower United tým, který Vám poradí s vhodným výběrem a zajistí Vám tu nejlepší cenu.

Zajímá Vás kdo stojí za značkou Airride System? Jak už může být zřejmé z fotek výše, majitelem firmy je Lukasz Janecki, známý především svým autem, které značku reprezentuje, a to je Chevrolet Corvette C3, který jste si mohli prohlédnout také na Tuning show Trojhalí 2022 nebo Prague Car Festivalu 2022 v zóně Lower United.

Další
články