Ukončení sezóny 2015 už tuto sobotu!

Několik fanoušků a přátel na nás naléhalo, abysme ještě před zimou uspořádali alespoň jedno setkání na ukončení sezóny. Moc se nám do toho nechtělo, ale nakonec se podařilo zařídit skvělé, neokoukané místo a doprovodný program, takže jsme se rozhodli do toho jít. Akce se bude konat symbolicky tuto sobotu 31.10.2015, tedy poslední den v měsíci!
Vše proběhne na zadním parkovišti u motokárové haly SF Motor Arena v Šenově u Ostravy. Příjezd je více než skvělý, jelikož odbočíte na sjezdu z Rudné ulice u pneuservisu K&K a odtud už to je jen kousíček. Uvidíte na mapě zde.
Od 10:00hod. se otevře motokárová hala a bude zde příležitost zúčastnit se závodu o titul Sníženo.cz „Nejrychlejší jezdec 2015“ v motokárách. Podařilo se nám domluvit akční cenu 250Kč/ 2x7minut jízdy(oproti běžných 160Kč/7minut), takže můžeme jezdit jako zběsilí. Tato akční nabídka bude platit od 10:00 do 14:00 hod. Vyhlášení bude po 14té hodině, kdy dojde také k vyhlášení nejpěknějšího auta srazu, které poté použijeme na plakáty na náš první sraz v roce 2016. Deset nejlepších časů bude také uveřejněných na našem webu a facebooku.
V zázemí motokárové haly je možnost teplého a studeného občerstvení, čepované pivo a objednání jídla.

Na akci bude přitomen náš dvorní kameraman, takže se můžete těšit na TOP luxusní video!

Vstupné na sraz je zdarma, vítání jsou všichni majitele snížených a upravených vozů, ale také všichni fanoušci těchto plechových miláčků.

UDÁLOST NA FACEBOOKU JE ZDE: https://www.facebook.com/events/1644377425836990/

sraz_snizeno_2

Další
články