Start auto&moto tuning sezóny v Ostravě již v sobotu 29.4.

Už jen pár dní nás dělí od tradičního srazu k příležitosti Zahájení auto moto sezóny, které se uskuteční na Polygonu Libros v Ostravě dne 29.4.2023. Začátek akce je v 9:00 a po celý den, až do 18:00 se můžeš těšit na skvělé auta v rámci velkého tuning srazu, pořádnou nálož supersportů v rámci Prvního oficiálního srazu supersportů s účastí SuperCars Clubu CZ&SK a AR Cars. Pro fanoušky amerických vozů bude probíhat Jarní sraz amerik a antilag contest. Jako zpestření v rámci plochy budou také upravené tahače.

Pokud jste fanouškem driftu, určitě se nudit nebudete – v rámci závodu DRIFTKING OF LIBROS 2023 se můžete těšit na profesionální jezdce z Česka i Polska, kteří se poperou o prize money ve výši 40 000,- Kč a také krásné trofeje a titul Drift King of Libros. Velmi nás těší, že se podařilo sestavit nádhernou startovní listinu špičkových drifterů.

KDE: Polygon Libros Ostrava
KDY: 29.4.2023 od 9:00 do 18:00
VSTUPNÉ: 200,- Kč / osoba, děti do 10 let a ZTP ZDARMA
PARKOVNÉ: Parkoviště uvnitř areálu je omezeno a zpoplatněno 50,- / auto
VJEZD NA PLOCHU: Poplatek za vozidlo na výstavní plochu je 50,- / auto

Sledujte čerstvé info v událostech na Facebooku
Start auto moto sezóny 2023
Drift King of Libros 2023
Jarní sraz amerik
Jarní sraz supersportů
Anti-lag contest vol.4

Parkování uvnitř areálu pro návštěvníky

Jak už možná tušíte, připravili jsme pro vás něco nového a velkého. Pořádně jsme se celou akci v areálu roztáhli a máte se na co těšit. Parkoviště pro veřejnost bude už jen na nové moto ploše a jinak bude akce probíhat po celém areálu. Při parkování mimo areálu myslete na to, ať neblokujete cesty nebo průjezd vozů MHD a IZS. Jezděte prosím v areálu i jeho okolí pomalu a opatrně a dbejte pokynů pořadatelů. Parkoviště uvnitř areálu je kapacitně omezeno a zpoplatněno 50,-Kč / vozidlo.

Orientační plán areálu

Velké poděkování patří našich partnerům za spolupráci na našem srazu

Další
články