Škoda Octavia RSIII od BSR má přes 300 koní a můžete ji vyhrát!

Není to žádný bulvární titulek, ti co jezdí na naše akce a ví co a jak děláme, už tuší, že si neděláme srandu. Tento project car od BSR v rámci projektu Tuning bezpečně vzniknul aby ukázal, že upravit auto funkčně a hezky je možné i v rámci pravidel silničního provozu. A tak se rozhodli vzít už tak divokou Octavii třetí generace ve sportovní verzi VRS edice 245 a trochu si s ní v dílně BSR pohráli.

Po instalaci karbonového vzduchového sání, výměny intercooleru, úravy řídící jednotky BSR kitem a několika dalších změnách je výsledný výkon 301koní a 421Nm. Toto je odlazená hodnota, která nijak neohrožuje životnost motoru a jeho komponentů. Na autě dále proběhla výměna heat managementu, kompletního výfukového systému, brzdových destiček, pancéřových brzdových hadiček, kol z lehkých slitin a také kompletní výměna podvozkových dílů.

O projektu Tuning bezpečně a hlavně kompletní informace o tomto voze, se dozvíte na webu www.tuningbezpecne.cz. Brzy také budou na webu zveřejněny kompletní informace jak bude možné vůz vyhrát. Tento showcar jste již mohli vidět na naší akci v Trojhalí a rozhodně bude velkou hvězdou letošního Prague Car Festivalu.

ahifi_banner_web

Další
články