První várka potvrzených vozů na Prague Car Festival 2022 vypadá skvěle!

Už se to blíží! Konec října bude v Praze ve znamení propracovaných tuningových vozů, klasických veteránů a v neposlední řadě také ve formě závodních speciálů v rámci Racing Expo.

Aktuálně však Prague Car Festival láká prvními střípky, které se řadí mezi potvrzené vozidla letošního ročníku, čímž nám naznačují, že se letos bude na co těšit. Na první dobrou velmi zaujme úžasně promyšlený projekt Pontiac Fiero ze sousedního Polska, odkud přijede do Prahy také Audi A4 firmy W-Customs, kterou si letos odvezla ocenění TOP 8 z Tuning show Trojhalí v Ostravě. Fanoušci performance stylu si přijdou na své například s Hyundai i30 v kompletním „black looku“ či Mercedes A45 AMG v zajímavém polepu. Méně vídanými kousky, které zde uvidíte jsou pak Škoda Felicia Pick-up, VW Beetle nebo třeba Ford Escort v designovém polepu MARTINI. A pokud Vám to je málo, tak Mercedes v jedinečném bodykitu, ležící na vzduchovém podvozku zaujme nejen svou fialovou barvou karoserie.

Ještě jste svůj vůz nezaregistrovali? Utíkej na na web Prague Car Festival a zaregistruj se na akci už dnes. Registrace totiž budou brzy uzavřeny.

Další
články