Připravili jsme pro Vás novinku! Ahifi virtual race night!

Protože rádi vymýšlíme něco nového a hlavně zábavného, příjemně nás překvapilo, když nás se spolupráci oslovil Realita Gaming Bar. Když teď počasí moc ježdění nepřeje, rozhodli jsme se pro Vás připravit virtuální závod a večer plný aut a pohodové nálady. Takže v pátek 16.3.2018 se potkáme v Realita Gaming Baru v Ostravě. Bohužel není bar nafukovací a na zahrádku je ještě pořádná zima, takže je počet míst velmi omezen. Celkem je místo pro 20 závodníků a 30 návštěvníků. Lístky je možné zakoupit v předprodeji na baru a vzhledem k zájmu asi doporučujeme to moc neodkládat.

A na co se teda můžete večer těšit?
Po celou dobu budou zdarma k dispozici ke hraní konzole (xbox i PS) a na nich se budou jezdit hry jako Forza Motorsport 6, Gran Turismo, Trackmania Turbo, Beach buggy racing, atd. Měli byste se u hraní střídat po 15 minutách, tak to prosím dodržujte ať si může zahrát kdokoliv, konzolí, televizí i her je ale dostatek. Dále bude po celý večer zdarma k dispozici fotbálek a na baru mají také luxusní vodní dýmky, takže to bude opravdu večer plný dýmu. Jako třešničku na došperkování atmosféry poběží po celou dobu na televizích videa z Formula Drift, Czech Drift Series, DriftMasters, našich akcí a spousta dalších zajímavých automobilových videí. Po celou dobu Vás čeká také luxusní hudba a hlavně skvělý a pohodový večer.

Virtualrace

Díky našim partnerům se podařilo pro zúčastněné závodníky připravit velmi zajímavé ceny a tak rozhodně bude stát za to se snažit. Hlavní cenou pro vítěze je parádní autorádio Kenwood od našeho hlavního partnera www.ahifi.cz a dále se hraje o další autorádio Kenwood, kvalitní vosk DODOjuice, soupravu na údržbu kůže, snapkbacky Lower United, také trika a kulich FURT BOKEM a vouchery na několik hodin virtuální reality a herních konzolí. Závod bychom rádi živě streamovali na našem Youtube kanále abyste mohli sledovat jak se jezdcům daří. Takže abychom to nějak shrnuli.

Závod ve hře: PROJECT CARS 2 (VR)
Trať a auto: Bude zvoleno
Kdy: Pátek 16.3.2018 od 16:00
Startovné: 200,- ( v ceně je 1x vstup )
Celkem se pojede 12minut tréninků a následně 3 měřené kola. Tréninky se pojedou od 16:00 do 21:00 a pak se pustíme do ostrého závodění. Již brzy zveřejníme trať a auto, takže budete moct jít do Realita baru trénovat a na to jsme pro Vás připravili 50% slevu na hodinu Virtual Reality v případě, že už jste registrován do závodu. Registrace do závodu najdete zde:
https://www.toornament.com/tournaments/1225331743909289984/registration/

S ohledem na omezený počet míst k sezení je nutné koupit lístky předem přímo v Realita baru.
Vstupné stojí 100,-Kč na osobu a zahrnuje po celý večer konzole xbox a playstation zdarma včetně fotbálku.

Akce bude něco jiného, než jsme kdy zkusili ale věříme, že se nám večer bude líbit a užijem si parádní závod, postupně Vás budeme informovat o novinkách a akcích.

UDÁLOST AKCE NA FACEBOOKU JE ZDE: www.facebook.com/events/183060118968532/

 

Další
články