Ples pro petrolheady v industriálním prostředí? Ano!

Přátelé, je to tak. V roce 2019 proběhl první tuningový ples, který u vás sklidil úspěch. Odhodit pracovní montérky a obléct se do slušného oblečení a vyrazit mezi lidi se stejným koníčkem, to zní přece skvěle. Po několika leté pauze se tedy vracíme zpět k plánování tuningového plesu pro všechny petrolheady.

Sledujte událost na Facebooku ZDE

Ples se opět uskuteční ve skvělém industriálním prostředí kompresorovny v srdci Dolní oblasti Vítkovic, kde v běžný pracovní den naleznete prodejnu motocyklů Indian Motorcycle. V sobotu 25.3.2023 tento prostor promění v „sál“, kde si užijeme pořádnou zábavu.

Po celý večer nás bude provázet moderátor a skvělá hudba, doprovodný program a samozřejmě nesmí chybět ani tombola. Ve venkovním prostředí Dolní oblasti bude také vystaveno několik skvělých aut, jak už to na autíčkářském plese prostě musí být. Takto exkluzivní prostory s sebou nesou kapacitní omezení, proto je počet vstupenek omezen na 60 lístků k sezení a 20 lístků ke stání. Na nic proto nečekej a objednávej vstupenky už teď. Prodej probíhá na eshopu lowerunited.cz.

Pro připomenutí prvního tuningového plesu v roce 2019 přikládáme galerii.

Další
články