Už 19.5. na Librosu odstartujeme sezónu 2018

Čas neskutečně letí a je potřeba odstartovat novou sezónu. A co by to bylo za začátek sezóny bez driftů a pořádných kočárů. Takže v sobotu 19.5.2018 se mezi 9:00 a 18:00 potkáme v Ostravě na Polygonu Libros. Těšit se můžete na tradiční trénink v driftech, kde spousta jezdců na sezónu připravila nové kočáry, takže to bude velmi zajímavá podívaná.

Taky jsme pro Vás připravili dostatek místa na tuning sraz a přehlídku nádherných vozů. Poprvé v historii jsme se rozhodli vyzkoušet ANTI-LAG contest, pro ty co neví, jedná se o systém jehož funkcí je pokud možno co nejrychlejší start bez prodlevy turba. V případě že auto stojí na místě však dochází k neskutečným ranám z výfuku a právě intenzitu těchto ran budeme porovnávat. Rozhodně to bude velmi zajímavá podívaná, jelikož už v tuto chvíli máme registrované výkonné a zajímavé auta včetně Toyoty Supra MK4 2JZ Twin-turbo.

Libros_jaro_web

Poprvé jsme se rozhodli připravit také menší dráhu pro driftovací tříkolky, abyste si kromě koukání mohli také trochu zaklouzat. Na facebooku jsme Vás nechali hlasovat, zda se Vám líbí spíše jednodušší dráha nebo ta složitější a díky Vašim hlasům budeme chystat složitější verzi. Věříme, že si všichni rádi zajezdíte a že si tak celý den mnohem více užijete. Více informací najdete na událostech na facebooku nebo postupně na našem FB a taky zde na webu.

drifttrike

Driftexday_1

Další
články