Odstartovali jsme sezónu tuning plesem pro všechny petrolheads.

Tuning ples 2023 v Dolní oblasti Vítkovic je za námi! Prodejna motocyklů Indian Motorcycle se během sobotního dne proměnila v plesový sál, který hostil bezmála stovku návštěvníků.

Napříč celým plesem zářila automobilová tematika a doplňky, kdy hned při příchodu k prodejně návštěvníky vítaly stylově upravené auta. Velice neobvyklý vnitřní prostor, upravený pro účely plesu byl opravdovým lákadlem a potěšení pro oko, spolu s decentní a stylovou výzdobou. V prostoru byly k vidění mimo jiné také dva exkluzivní motocykly a vystaveny fotografie Roberta Sobčáka, jediného slovenského fotografa s licencí pro Moto GP. Lístky do tomboly byly taktéž tvořeny fotkami upravených aut, částečně také těch, které byly vystaveny před prodejnou. O kvalitní catering se postaral Food Ateliér Davida Valíčka, který servíroval načipované burgery, po kterých jste si mohli dát na baru tematicky nazvané drinky, jako třeba Zelenou Grétu nebo Ucpaný EGR (rum s kolou).

Celý večerem provázel DJ Lowa a po jeho boku program doplňovala saxofonistka NIKISAXI. Příjemná hudba, vystoupení saxofonistky a světelná show utvořila skvělou atmosféru a velice vydařenou akci.

Prohlédněte si fotogalerii z plesu a nasajte atmosféru, která celý večer doplňovala.

Další
články