Duben 26, 2018

Details:

Email info@snizeno.cz Category Tuning srazy

Schedule

Date:
Time:

Segments:

  • Ostrava
  • Brno
  • Vídeň
  • Graz
  • Velden am Wörthersee

Wörthersee 2018 tour by Lower United

Vzhledem k tomu, že společně už pojedeme k jezeru po třetí, začíná se nám z toho stávat velmi hezká tradice. A jsme rádi, že je z Vaší strany o akci stále velký zájem. Aktuálně na webu pracujeme na článku, který zodpoví pár základních otázek, na které se ptá každý, kdo vyráží poprvé. Ale jinak se není čeho bát.

V tuto chvíli ještě nevíme, zda se opět připojí Slovenská výprava a Pražská výprava, ale vše se včas dozvíte. Na trase Ostrava -> Wörthersee pojedeme jako vždy, společně a vklídku až k jezeru.
Postupně dodáme přesný plán a časy trasy + věci kolem, ale kdo už jel tak má orientačně představu a kdo má zájem, ať se podívá na předchozí událostí, kde bylo informací dostatek a obecně budeme vycházet z toho co již dobře funguje.

❤️Letos poprvé máme v plánu připravit trika Lower United limitovanou edici pro Wörthersee tour, které si budete moct předem objednat a ráno při výjezdu Vám je předáme. ❤️

TRASA: Ostrava -> Brno -> Mikulov -> Vídeň -> Graz -> Velden

??? Poprvé bychom rádi uspořádali lokální mini sraz???
Vždy je tam přes víkend obrovská spousta lidi z Česka a Slovenska a vždy nás lákalo udělat sraz, ale kdo tam byl ví, jaký je problém s místem, parkováním a vším možným. Podařilo se nám ale najít místo, kde již vždy pěkné auta stojí, ale zároveň je zde místo pro další a tak se budeme vše snažit domluvit tak, abychom se mohli i poprvé oficiálně sejít mimo území ČR ❤️?

TOUR jedeme za podpory našeho partnera www.ahifi.cz