BMW E46 Cabrio Jack Daniels – to je totální nářez na vzduchu!

Je tomu už pár dní, co se za námi z Polska na výlet vydal tento nádherně vyšperkovaný Baworák. Celé to začalo na našem prvním srazu, kde se tento nádherný kousek díky skvělé organizaci kluků z Relax auto moto meetingu objevil. Když byla příležitost, zašel jsem osobně za majitelem a zeptal se, zda by měl zájem o sérii fotek, ten nebyl proti, předali jsme si kontakt a na pár týdnu byl klid. Jakmile se focení a vše okolo začalo hezky rozjíždět, kontaktoval jsem majitele s ukázkou nejnovějších fotek snížených aut a také jsem zaslal ukázku práce našeho nového dvorního kameramana. Naše práce očividně zaujala a tak jsme začli domlouvat, kdy za námi dorazí do Ostravy na pořádné focení a natáčení.

MAGAZIN_BANNER_1

Nakonec se vše povedlo hezky domluvit a vše proběhlo v neděli před dvěma týdny. Počasí nám vyšlo více než dobré a organizace taky fungovala na jedničku. Říkali jsme si, že by bylo fajn to celé trochu oživit a tak jsme poprvé přibrali na spolupráci také fotomodelku. Po shlédnutí výsledných fotek jsme se jednoznačně shodli, že to byla skvělá volba. Třešničkou na dortu bylo, že jsem obvolal pár známých co také vlastní BMW a poprosil je, zda by nechtěli na chvilku dorazit a zúčastnit se natáčení jízdních záběrů. Vše dopadlo ještě lépe, než jsem čekal a nakonec přijelo 7 doprovodných vozidel značky BMW. Tímto bych moc rád ještě jednou všem klukům, kteří si udělali čas a dorazili poděkoval!

Jak to celé dopadlo uvidíte na následujících fotkách a videu. V příštím článku vám přineseme kromě dalších fotek také více informací o tomhle dost zásadně upraveném bramboráku, který je složen na vzduchovém podvozku od ACCUAIR.

bmw_e46_1

BMW_e46_3

BMW_e46_4

BMW_e46_6

BMW_e46_7


BMW_e46_8

BMW_e46_9

BMW_e46_10

BMW_e46_11


BMW_e46_12

BMW_e46_13

BMW_e46_14

Další
články