1.narozeniny Sníženo & Lower United ✰ Fabric Ostrava

✰ Narozeniny Sníženo.cz & Lower United @ Fabric – Ostrava ✰
___________________________________________

✰ Datum : Sobota 11.6.2016
✰ Open door : 17:00
✰ Vstup na místě: 200,-
✰ Předprodej: 150,- (+ poplatky prodejce) www.tickets.fabric.cz

OFICIÁLNÍ UDÁLOST ZDE

DJ Wich
DJ Fliptyck
El Dixento vs. Wykrup
Mathiass O’zana
DJ Beros | official fanpage

Uteklo to jako voda a Sníženo.cz a Lower United už slaví svůj první rok. Vzhledem k tomu, že první letošní sraz se vydařil a zájem jste projevili také o after party, rozhodli jsme se udělat pořádnou párty jako oslavu.

Protože věci rádi děláme jinak a zatím nám to vždycky vyšlo, uděláme to tentokrát taky trochu nestandardním způsobem a tak budeme večer začínat v tanečním rytmu HipHop, Trap, Rnb atd. a postupem večera se dostaneme až k taneční, elektronické a trošku tvrdší muzice. Takže kromě alkoholu v krvi, bude postupem večera stoupat také BPM muziky.

Můžete se těšit na špičkové DJs v čele se samotným DJ Wichem !!!! V 17:00 uvnitř klubu a v jeho okolí začne menší srazík pro snížené a sportovní vozy, jak je u nás zvykem 🙂 ve 20:00 vozy z vnitřku klubu vyparkujeme, auta uklidíme a začneme pořádnou párty! Po celou dobu srazu až do 10:00 bude hudební doprovod šéfovat DJ Fliptyck v rytmu HIpHop, RnB a Trap… Poté proběhne symbolická oslava narozenin včetně představení kolekce oblečení Lower United. Předáme také výherci soutěže zbrusu nový iPhone 6S a pak už to pořádně rozpálí DJ Wich!!! Dále se můžete těšit na Olomoucké rezidenty El Dixenta a Wykrupa. Po nich na scénu naběhne Mathiass O’zana se svým luxusních housovým setem a na závěr vše totálně rozseká DJ Beros se svou našlapanou hudbou!!!

Také budete mít jedinečnou příležitost si pořádně zblízka prohlédnout supersport Ford GT, který bude umístěn přímo uvnitř klubu a v České Republice najdete pouze 2 další kusy. Jak je už u nás zvykem, těšit se můžete na nádherné upravené vozy, ale také supersporty. Po celou dobu také uvnitř klubu poběží videoprojekce všech našich dosavadních videí.

Takže si poznač, že v sobotu 11.6.2016 bude Ostravský Fabric narvaný krásnýma autama, ženskýma a dobrou muzikou!!! Sledujte Facebook Sníženo.cz a nepříjdete o žádné důležité novinky.

Pokud by se chtěl v době srazu pouze podívat na vozy uvnitř klubu a nechtěl by pak zůstavat na párty, bude zde jednorázové vstupné 50Kč/osoba.

Děti do 12-ti let mají vstup zdarma, jelikož lásku k autům je třeba probouzet u všech dětí!!!!

Další
články