Sníženo.cz je první český portál o snížených vozech

Máme rádi rychlé, luxusní a sportovní vozy, ale né každý vůz je v sériově podobě úplně dle našich představ. Větší kola sluší každému autu, mírné snížení taktéž, my se ale občas nebojíme jít až za hranice. Přidejte se k nám, diskutujte, hodnoťte, komentujte, raďte se.

Naše fotografie Naše videa

worthersee2017

Tohle jinde neuvidíte! Parkoviště na Wörthersee a auta od TOP SECRET

Když jste na srazu u jezera Wörthersee, časem si zvyknete, že je to prostě jiný svět a nádherné a upravené auta jsou opravdu všude a ve velkém počtu. Nicméně občas někde potkáte zajímavou skupinku přátel, kteří jedou společně a jejich auta pohromadě budí více pozornosti než jiné.

Cestou na Pyramidenkögel(rozhledna) je takový sympatický penzion s restaurací a vždy zde stávají hezké auta, tentokrát jsme si ale málem vykroutili krk, když jsme projížděli kolem a zahlédli zde skupinku aut z TOP SECRET. Chvilku jsme z tohoto místa dokonce dělali LIVE stream, takže jste to už možná někteří viděli, ale stejně je to nádherná podívaná. Mrkněte na video a uvidíte sami, věříme že nám dáte za pravdu, že tohle se prostě jentak někde nevidí!

Worth_24

Worth_21

Worth_23