Sníženo.cz je první český portál o snížených vozech

Máme rádi rychlé, luxusní a sportovní vozy, ale né každý vůz je v sériově podobě úplně dle našich představ. Větší kola sluší každému autu, mírné snížení taktéž, my se ale občas nebojíme jít až za hranice. Přidejte se k nám, diskutujte, hodnoťte, komentujte, raďte se.

Naše fotografie Naše videa

happy-03

Registrace na srazy Sníženo a Lower United konečně spuštěná!!!

Konečně se nám to podařilo dokončit a spustit. Vytvořili jsme celou zvláštní webovou stránku, která bude sloužit k informování o chystaných srazech a událostech. Hlavní účel celé stránky ale je registrace na srazy. Jelikož se řady našich příznivců neustále rozrůstají a většina míst na kterých srazy plánujeme mají svou omezenou kapacitu, musíme zavést registraci na srazy, které jsou takto kapacitně omezené.

Vše je velice jednoduché, na stránce najdete přehled všech chystaných událostí, vyberete si sraz na který se chcete přihlásit a vyplníte potřebné údaje, přidáte fotku auta a máte hotovo! Pak zbývá počkat pár dní, než se Vám ozveme a Vaší účast potvrdíme. Většinou se budeme snažit odpovědět co nejdříve, ale v rámci možností to může trvat delší dobu, tak prosíme o strpení. Kolik zbývá volných míst Vás budeme průběžně informovat na našich stránkách a facebooku.

PŘIHLÁSIT NA SRAZY SE MŮŽETE ZDE

Přikládáme pro ukázku pár fotek z našich předchozích srazů.